اتاق 4331، ساختمان 3، پارک صنعتی با تکنولوژی پیشرفته، جاده ییزیه، ولسوالی qingshan، ووهان، چین
خانه محصولاتتستوسترون استروئید آنابولیک

تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات

تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات

  • تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات
  • تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات
  • تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات
  • تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات
تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات
جزئیات محصول:
Place of Origin: Hubei, China
نام تجاری: bodybiological
گواهی: IS09001,SGS
Model Number: 1255-49-8
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10gram
قیمت: USD1/gram
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 460kg/month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
Keywords: Testosterone Phenylpropinate Appearance: white crystalline powder
Contact: +8613264710010 Shipping way: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS
Payment terms: Money gram, western union, bank transfer Delivery time: Within 24 hours after the payment
Package: Foil Bag Function: Weight Loss
برجسته:

تستوسترون پروپیونات پودر

,

مکمل های طبیعی تستوسترون

آزمون تستوسترون تستوسترون آنابولیک استروئید تستوسترون فینیل پروپینات

تستوسترون فنیل پروپیونات


تستوسترون یک هورمون است که عمدتا در تیروئید مردان تولید می شود. این مسئول تقریبا تمام صفات جنسی در مردان است. این نسخه خاص است تستوسترون با استر فنیل پروپیونیات متصل شده است. تستوسترون فینیل پروپیونات عمر فعال 4-5 روز دارد. زمان آزاد را آزاد کنید، آن را به طور مستقیم در وسط پروپیونات (کوتاه) و Cypionate (طولانی) نسخه های تستوسترون است. توصیه می شود تزریق فنیل پروپیونات تستوسترون دو بار در هفته، هرچند بسیاری ترجیح می دهند هر روز سوم باشد.

زمینه

تستوسترون ابتدا با جدا شدن از بیضه های گاو نر در سال 1935 سنتز شد. از آن زمان بسیاری از فرم ها و مشتقات دارویی ایجاد شده است.

تستوسترون فنیل پروپیونات در اصل توسط خانه داروسازی Sicomed تحت نام تجاری "Testolent" ساخته شد. سالهاست که تستوسترون فنیل پروپیونات دشوار است اما اخیرا توسط آزمایشگاه های زیرزمینی ساخته شده است.

عمل استروئیدی

تستوسترون مسئول ترویج سلامت و رفاه است از طریق افزایش میل جنسی، انرژی، ایمنی، افزایش چربی، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی بدون چربی، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و حفاظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی. تستوسترون همچنین مسئول رشد طبیعی و رشد اندام جنس نر و حفظ ویژگی های جنسی ثانویه است. ویژگی های جنسی ثانویه ویژگی های خاصی است که دو جنس را جدا می کنند، اما مستقیما بخشی از سیستم تولید مثل نیستند، به عنوان مثال: سینه و موی صورت، یک خط فک برجسته، شانه های گسترده و افزایش توده عضلانی. تستوسترون به گیرنده های آندروژنی (AR) متصل می شود، که در نتیجه باعث افزایش سرعت عضله، کاهش چربی و بهبود و عضلات می شود. این مکانیزم ها با فعال شدن گیرنده های آندروژن (به طور مستقیم یا به عنوان DHT) تحریک می شوند.
بسیاری از عوارض جانبی احتمالی مرتبط با استفاده از تستوسترون فنیل پروپیونات وجود دارد. این محصول دارای سطح بالای آروماتیزه شدن به استروژن و همچنین DHT (دی هیدروتستوسترون) است. تبدیل به استروژن، هورمون جنسی زن، ایجاد خطر بالای سینوزیته (ایجاد بافت پستان در مردان) و احتباس آب را ایجاد می کند.

تثبیت تستوسترون در بدن شما باعث خنثی شدن تولید طبیعی بدن هورمون می شود. شدت عوارض جانبی بیشتر به دوز و مدت زمان آزاد تستوسترون آزاد و تبدیل آن به زیربن بستگی دارد. اثرات آنابولیک / آندروژنی تستوسترون به دوز بستگی دارد، بنابراین، دوز بالاتر باعث افزایش اثر عضله سازی می شود. تستوسترون همچنین رفتار تهاجمی و غالب را تبلیغ می کند.

تستوسترون احتمالا بهترین سازنده جرم شناخته شده به انسان است و به عنوان پایه ای از هر چرخه ساخت و ساز توصیه می شود.

داده های تکنیکی

اثرات آنابولیک / آندروژنیک تستوسترون بستگی به دوز مصرفی دارد. معمولا دوز بالاتر، نتایج بهتر است. در مطالعهی انجام شده روی تستوسترون (Enanthate) دوز بالای 600 میلیگرم (در هفته) نتایج بهتر در افراد نسبت به افرادی که دزهای پایینتر دریافت کرده بودند، بهتر شده است. در بالاترین دوز، 600 میلی گرم در هفته، بیشترین نتیجه در مقایسه با هر دوز پایین تر مورد مطالعه قرار گرفت. بالاترین میزان چربی، بیشتر رشد عضله و افزایش اندازه و قدرت با دوز بالاتر به دست آمد. در همان مطالعه، HDL کلسترول کاهش یافته و افراد تحت آکنه قرار گرفتند. میزان تستوسترون به میزان 20٪ در روزهای 20 هفته و 600 میلی گرم در هفته، تقریبا 15٪ افزایش یافت.

به طور کلی، رایج ترین گزارش توسط افراد با استفاده از تستوسترون فنیل پروپیونات، افزایش شدیدی در افزایش قدرت و همچنین تغییر اندازه، شکل و ظاهر عضله بود.

با توجه به تحریک گیرنده های آندروژنی (به طور مستقیم یا به عنوان DHT)، افزایش عضله، کاهش چربی، افزایش رشد عضلات و رشد تجربه شد. تستوسترون به AR در سلول های چربی متصل می شود. بنابراین، بافت چربی (چربی) می تواند راحت تر شکسته شود در حالی که تشکیل چربی جدید جلوگیری می شود

. از آنجایی که بدن عضله را در سرعت شتابان ایجاد می کند، غذای بیشتری مصرف می شود به طور مستقیم به بافت عضلانی (این به عنوان بخشی از مواد مغذی شناخته می شود) و دور از چربی است. این یکی دیگر از اثرات غیر مستقیم تستوسترون در از دست دادن چربی است. تستوسترون همچنین باعث افزایش تولید سدیم گلیکوژن می شود که توسط پاسخ انسولین به میزان بالای گلوکز فعال می شود. گلیکوژن سوخت را به عضله فراهم می کند؛ بنابراین در هنگام استراحت و افزایش قدرت در هنگام شکست شدید عضلانی در تمرین شدید و تمرین گزارش شد.

یادداشت های کاربر

من اخیرا این فرصت را داشتم که تستوسترون فنیل پروپیونات را در یکی از چرخه هایم امتحان کنم. من فکر می کنم که مزیت اصلی این مواد این است که تولید کنندگان زیرزمینی به اندازه دوز 200 میلی گرم بر میلی لیتر ترس ندارند، بر خلاف سایر اسید های کوتاه مدت مانند پروپیونات ... که 100 میلی گرم در میلی لیتر یک دوز معمول است.

من آن را در هر روز 200 میلی گرم مصرف کردم و متوجه شدم که کافی است سطح تستوسترون تان را به حدود 1.5 برابر سطح بالای طبیعی برسانم.

دستاوردهای من در تستوسترون فنیل پروپیونات معمولی بود از هر نوع تستوسترون که من تا به حال استفاده کرده بود (صرف نظر از استر)، اگرچه احتباس آب مشابه پروپیونات بود (کم).

گرچه لازم نیست، من تصمیم گرفتم هر روز دیگر تزریق کنم، اگرچه زندگی فعال این ترکیب به من اجازه داد تا هر روز سوم یا حتی چهارم را تزریق کنم. این یک بازی طبیعی در یک چرخه با ناندرولون فنیل پروپیونات است، زیرا هر دو می توانند در همان روز با همان فرکانس تزریق شوند.

از آنجایی که مقدار آب با این ترکیب کم است، احتمالا فرم کلی تستوسترون استریستیک موجود در بازار است ... توده ای مانند استرهای بلند تولید می کند، تزریق بسیار مکرر را انجام نمی دهد و باعث حفظ آب همچون سایپیونات یا enanthate

برتری ما:

شرکت بین المللی بدن ووهان، با مسئولیت محدود. یک تولید کننده و تامین کننده پیشرو و حرفه ای در استروئیدهای آنابولیک، مکمل های بدن سازی و داروهای متوسط.
خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر کدام از سؤالات شما برای اولین بار در اسرع وقت حل خواهد شد. با توجه به اصل اعتماد مشتری اول، بهترین و مطمئن ترین خدمات را در صورت امکان امکان پذیر می کنیم.
کارخانه ما دارای تجهیزات پیشرفته و تجهیزات شیمیایی مانند دستگاه HPLC است. چند کارگاه بزرگ و متوسط ​​و مرکز تحقیقاتی و تحقیقاتی وجود دارد.
کالاهای ما به خوبی به ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، برزیل، استرالیا، کانادا و بسیاری از مناطق دیگر صادر می شود. همچنین، ما در میان مشتریان جدید و به طور منظم شهرت خوبی کسب کرده ایم.

اطلاعات تماس
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

تماس با شخص: Clare

تلفن: +8618271632602

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
تستوسترون استروئید آنابولیک

تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات

62-90-8 تستوسترون سالم استروئید استروئید ساخت عضله تستوسترون پروپیونات

تستوسترون عضلانی، سستونون 250 پودر، تستوسترون، کاهش وزن آنابولیک

تستوسترون طبیعت آنابولیک استروئید پودر دیانابول برای کاهش وزن

پپتید هورمون رشد انسان

HCG پپتید هورمون رشد انسان 15 دقیقه سریع تست بارداری 5000iu / فنجان

پودر انموم سفید سفید فوری، 96827-07-5 پپتیدهای ساخت عضلانی

پپتید هورمون رشد هورمون رشد تزریقی IGF LR3-1 1000mcg / فویل Long-R3 Igtropin

96827-07-5 Getropin، 10iu / عضله Vial Ehancement Riptropin HGH مکمل

استروئیدهای آنابولیک تزریقی

BU Liquid Boldenone Undecylenate، تزریق استرویید رنگ زرد برای بدن سازی

استروئید استروئید استروئیدی استروئیدها 99٪ خلوص پروپیفانات Dromostanolone سالم

USP Durabolin تزریقی آنابولیک استروئیدها ناندرولون استروئید دیکانات برای از دست دادن وزن

CAS 315-37-7 USP تزریقی آنابولیک استروئیدها پودر تستوسترون استاتین Enanthate

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت تستوسترون استروئید آنابولیک تامین کننده. © 2017 - 2021 testosteroneanabolicsteroid.com. All Rights Reserved.