اتاق 4331، ساختمان 3، پارک صنعتی با تکنولوژی پیشرفته، جاده ییزیه، ولسوالی qingshan، ووهان، چین
خانه محصولاتاستروئید های آنابولیک خوراکی

استریوئیدهای آنابولیک خوراکی درجه پزشکی پزشکی Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6

استریوئیدهای آنابولیک خوراکی درجه پزشکی پزشکی Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6

  • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6
  • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6
  • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6
  • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6
  • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6
 • Medical Grade Oral Anabolic Steroids Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6

  جزئیات محصول:

  محل منبع: هوبئی ، چین
  نام تجاری: Proviron
  گواهی: ISO9001, SGS
  شماره مدل: CAS 1424-00-6

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 بوتل ، 100 عدد قرص
  قیمت: USD40/kit
  جزئیات بسته بندی: بطری پلاستیکی
  زمان تحویل: 3 تا 7 روز
  شرایط پرداخت: Western Union ، MoneyGram ، T / T ، wechat ، Alipay
  قابلیت ارائه: 400 بطری در هر ماه
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  نام محصول: طرفدار ویورون مشخصات: 50mg / قرص 100 قرص برای هر بطری
  نام دیگر: Mesterolone روش حمل و نقل: Fedex ، DHL ، TNT ، UPS ، EMS ، HK EMS ، EUB ...
  بازار صادرات: ایالات متحده ، انگلیس ، تایلند ، برزیل ، فرانسه ، اسپانیا ... کشورهاي: 1 بطری ، 100 عدد قرص
  تابع: تقویت مرد ، کاهش وزن تایپ کنید: استیکر چسب ، استروئیدهای آنابولیک
  خلوص: > 99% Whatsapp: + 8613429837396

  درجه پزشکی استروئیدهای آنابولیک خوراکی Mesterolone Proviron ، CAS 1424-00-6

  Proviron چیست؟

  Proviron (mesterolone) یک استروئید آنابولیک جالب است ، اگرچه از نظر بدنسازی ارزش زیادی ندارد. به نظر می رسد که شایع ترین دلیل برای نظر بسیاری از جمله در پشته استروئیدی فعالیت ضد استروژنی است. در روزهای قبل از ضد آروماتازها و استفاده از SERM ها (تعدیل کننده گیرنده استروژن انتخابی) مانند Clomid و Nolvadex ، برتری در این مورد وجود داشت.

  مقدار استروئید معطر با حاشیه بیش از مقدار قابل تحمل بدون Proviron با درج آن قابل تحمل می شود. با این حال ، این اثر در واقع فقط حاشیه ای است ، و اکنون عوامل ضد استروژنی بسیار بهتری نیز وجود دارند. هنگامی که اینها استفاده می شوند ، دیگر نیازی به Proviron به عنوان یک ضد استروژن نیست.

  مکانیزمی که از این لحاظ تاثیری در آن دارد از اتصال ضعیف به گیرنده استروژن بدون فعال کردن آن و به آنزیم آروماتاز ​​است. در حالت اول ، این تا حدودی تعداد سایت های گیرنده را بطور لحظه ای در دسترس برای اتصال استروژن کاهش می دهد ، بنابراین فعالیت استروژن را کاهش می دهد. در حالت دوم ، بخشی از مولکولهای آروماتاز ​​در هر لحظه معین برای اتصال و تبدیل تستوسترون در دسترس نیستند ، سایت های اتصال آنها با مسترولون اشغال می شود.

  whatsapp: +8613429837396

  توابع و صفات Proviron:


  Mesterolone یک دی هیدروتستوسترون (DHT) استروئید آندروژنی آنابولیک مشتق شده است. به طور خاص آن یک هورمون DHT ساختاری تغییر یافته است که علاوه بر این از یک گروه متیل در موقعیت کربن یک قرار دارد. این امر به هورمون اجازه می دهد تا با محافظت از آن در برابر تجزیه کبدی ، از خوردن دهان جلوگیری کند. این یکی از تنها استروئیدهای آنابولیک خوراکی است که C17-alpha alkylated نیست (C17-aa) بلکه در عوض دارای گروه متیل اضافه شده است.

  Primobolan خوراکی شناخته شده دیگر استروئید خوراکی است که حامل همین گروه متیل است. در حالی که گروه متیل اضافه شده در حقیقت آن را از خراب شدن محافظت می کند ، فراهمی زیستی قابل دسترس کل Proviron به مراتب کمتر از تمام استروئیدهای خوراکی C17-aa خواهد بود. به همین دلیل در بین بسیاری از ورزشکاران تقویت کننده عملکرد محبوبیت زیادی پیدا نکرده است اما همانطور که خواهیم دید غیرقابل توجیه است.

  تأثیرات Proviron:


  در طی یک مرحله حجیم سازی ، Proviron یک استروئید بنیادی نخواهد بود ، و برای اکثر آقایان جایی در چرخه خارج از فصل نخواهد بود. استثنائات وجود دارد و ما به اینجا خواهیم رسید. افزودن در Proviron احتمالاً می تواند در طی چرخه خود به موفقیت فردی در دستیابی به نقطه دستیابی کمک کند. در بعضی مقاطع و زمان در همه چرخه ها روند پیشرفت کمرنگ می شود و در بعضی موارد متوقف می شود. به طریقی که Proviron باعث افزایش وضعیت آزاد استروئیدهای دیگر در پشته می شود ، احتمالاً می تواند به پیشرفت فردی در این نقطه چسبنده کمک کند. در طول دوره خارج از فصل ، این جایی است که بیشترین مقدار بیشتری از تستوسترون استفاده می کند. بسیاری از افراد در دوره های برش نیز از مقادیر زیادی استفاده می کنند ، به ویژه بدنسازان رقابتی اما برنامه تستوسترون پایین تر در مرحله برش رایج است. با این وجود ، به دلایل بیشماری کسانی وجود دارند که چرخه خارج از فصل را با دوز تستوسترون محدود می کنند. در چنین برنامه هایی ، از جمله Proviron می تواند کمی آندروژن لازم را به آنها بدهد. در حالی که ممکن است همیشه لازم نباشد ، می تواند اثبات کند که سودمند است.

  بدون شک بهترین زمان برای استفاده از Proviron در مرحله برش خواهد بود. این استروئید توانایی ارائه کمی اثر سفت کننده شبیه به Masteron را دارد ، اما مهمتر از آن ، اثرات سخت کننده سایر استروئیدها تقویت می شود. سپس ما اتصال قوی آن به گیرنده آندروژن را در نظر می گیریم ، که در واقع فرد را قادر می سازد چربی بدن را با سرعت بسیار کارآمد بسوزاند. از اینجا باید اثر ضد استروژن Proviron را در نظر بگیریم. این امر باعث می شود فرد نسبت به احتباس آب كمتر باشد و همانطور كه ​​گفته شد بسته به چرخه كلی ، می تواند نیاز به ضد استروژن سنتی را نفی كند. سپس ما یک بار دیگر با افزایش گردش تستوسترون آزاد در حال ماندن هستیم. این می تواند فایده فوق العاده ای باشد که سطح تستوسترون معمولاً در طی این مرحله از استروئید آنابولیک بسیار کمتر است. در حقیقت ، با یک چرخه تستوسترون با دوز کم که شامل سایر استروئیدهای آنابولیک است ، با اطمینان می توان گفت که نتایج کل برای فردی که Proviron را در مقایسه با کسی که ندارد ، بیشتر خواهد بود. در پایان ، سود اصلی پایه افزایش آندروژنی بودن سایر استروئیدها است که به منظور ترویج جسمی بسیار سخت تر و بسیار تعریف شده تر مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است در حالی که Proviron مطمئناً می تواند این صفات را ارائه دهد ، جز در صورتی که لاغر باشید ، قابل توجه نخواهد بود.

  Proviron دارای درجه آندروژنی 30-40 و رتبه آنابولیک 100-150 است. همه رتبه بندی ها در برابر تستوسترون اندازه گیری می شود ، که دارای رتبه 100 در هر دو دسته است. با وجود داشتن رتبه آنابولیک که به طور بالقوه از تستوسترون بیشتر است ، Proviron صفات آنابولیک بسیار کمی را به نمایش می گذارد. این بسیار شبیه به Halotestin (Fluoxymesterone) است ، که دارای یک امتیاز انابولیک گسترده است ، اما فعالیت آنابولیک قابل ترجمه بسیار کمی دارد. در مورد Proviron ، گرچه از نظر ساختاری بسیار آنابولیک است ، هورمون Mesterolone به متابولیت های دیول تبدیل و کاهش می یابد ، به نوبه خود باعث کاهش فعالیت آنابولیک می شود. با این حال ، رتبه بندی آندروژنی Proviron داستان دیگری است. در حقیقت ، به نظر می رسد فعالیت آندروژنی قابل ترجمه آن بالاتر از آن باشد که رتبه بندی ساختاری آن نشان دهد.

  بر اساس عملکردی ، Proviron چهار صفت اصلی را دارد که تا حدود زیادی نحوه عملکرد آن را تعریف می کند. مهمتر از همه و مهمتر از همه ، هورمون Mesterolone یک میل اتصال قوی به جنس-هورمون-اتصال-گلوبولین (SHBG) دارد. در حقیقت ، به نظر می رسد یکی از قوی ترین استروئیدهای آنابولیک در این زمینه است. با اتصال به SHBG ، هورموني كه تا حدودي مسئول كاهش تستوسترون آزاد است ، اتصال SHBG مقدار تستوسترون آزادكننده را افزايش مي دهد. از همه مهمتر برای کاربر استروئیدی آنابولیک ، باعث می شود درصد بیشتری از استروئیدهای آنابولیک مورد استفاده در حالت آزاد و نه محدود باشد. یک راه ساده برای دیدن آن ، استروئیدهای آنابولیک مورد استفاده شما قدرتمندتر و قوی تر است.

  Proviron همچنین توانایی تعامل با آنزیم آروماتاز ​​، آنزیمی را برای تبدیل تستوسترون به استروژن دارد. با اتصال به آنزیم آروماتاز ​​، Proviron در واقع می تواند فعالیت آروماتاز ​​را مهار کند ، از این طریق محافظت در برابر عوارض جانبی استروژنیک می کند. این ماده اثر ضد استروژنیکی در نزدیکی سطح قدرت یک مهارکننده آروماتاز ​​(AI) نخواهد داشت اما قابل توجه خواهد بود. بسته به ماهیت چرخه ، فرد متعهد می شود كه Proviron از تمام نیازهای ضد استروژن خود مراقبت كند.

  هورمون Mesterolone همچنین یک میل اتصال قوی به گیرنده آندروژن خواهد داشت. بار دیگر این عملکرد سایر استروئیدها را تا حدی ارتقا می بخشد اما مهمتر از آن باعث تقویت فعالیت متابولیکی از طریق لیپولیز مستقیم می شود. سپس ما با شماره نهایی که Proviron را به عنوان داروی باروری احاطه کرده است ، باقی مانده ایم. این یک استروئید آنابولیک است که گنادوتروپین ها را به طور مشابه با سایر استروئیدهای آنابولیک سرکوب نمی کند. با حداقل سرکوب و آندروژنی بسیار شدید آن ، تولید اسپرم را تقویت می کند زیرا آندروژن ها برای تحریک اسپرماتوژنز لازم هستند. این نه تنها باعث افزایش اسپرم تولید می شود بلکه به میزان بسیار زیاد و به همان اندازه مهم باعث افزایش کیفیت اسپرم می شود. قبل از اینکه بدانیم بیشتر بدانیم که Proviron توانایی سرکوب گنادوتروپین ها را دارد ، اما یک خط وجود دارد که برای جلوگیری از سرکوب قابل توجه برای دخالت در تولید اسپرم باید از آن عبور کرد. این حس زمانی خواهد شد که وارد بخش عوارض جانبی شویم.

  مقدار مصرف Proviron:

  دوزهای Proviron برای بسیاری از کاربران استروئیدی بسیار دشوار است ، در درجه اول به این دلیل که بیشتر آنها نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند یا هدف از کاربرد آن چیست. با توجه به این نکته ، شما را به خواندن پروفایل قبل از مشاهده این اطلاعات دوز توصیه می کنید. درک دقیق از این استروئید ، آنچه می تواند انجام دهد و چگونه می تواند به شما سود برساند قبل از در نظر گرفتن یک برنامه دوز ، به دست آورید. اگر این اولین قدم برداشته نشود ، به شما اطمینان می دهیم که ناامید خواهید شد. اگر این اولین قدم را برداشته اید ، آماده دیدن دوزهای Proviron هستید.

  چرخه استروئیدها:

  پروانه تست 100mg / ml ~ 200mg / ml ریپکس 225mg / ml
  تست Enan 250mg / ml ~ 600mg / ml تریترن 180mg / ml
  تست cyp 200mg / ml ~ 300mg / ml آزمون سه گانه 300mg / ml
  تست Sustanon 200mg / ml ~ 400mg / ml سه دکا 300mg / ml
  دکا 200mg / ml 250mg / ml مخلوط تست 450mg / ml 500mg / ml
  مساوی 200mg / ml 300mg / ml تست ناندرو 225mg / ml
  ترن آسه 100mg / ml 200mg / ml جرم 500mg / ml
  ترن آنان 100mg / ml 200mg / ml برش انبار 400mg / ml
  دیانابول 50mg / ml آزمون ترن 225mg / ml
  وینسترول 50mg / ml آزمایشگاه ناندرو 450mg / ml
  مسترون 100mg / ml 150mg / ml آزمون Equi 450mg / ml
  پریموبولون 100mg / ml Rip Cut 175mg / ml
  سوپرت 450mg / ml ترن تست انبار 450mg / ml
  ناهنجاری 400mg / ml نام تجاری مخاطب: پنی

  اطلاعات تماس
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  تماس با شخص: Penny

  تلفن: +8613429837396

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات
  تستوسترون استروئید آنابولیک

  تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات

  62-90-8 تستوسترون سالم استروئید استروئید ساخت عضله تستوسترون پروپیونات

  تستوسترون عضلانی، سستونون 250 پودر، تستوسترون، کاهش وزن آنابولیک

  تستوسترون طبیعت آنابولیک استروئید پودر دیانابول برای کاهش وزن

  پپتید هورمون رشد انسان

  HCG پپتید هورمون رشد انسان 15 دقیقه سریع تست بارداری 5000iu / فنجان

  پودر انموم سفید سفید فوری، 96827-07-5 پپتیدهای ساخت عضلانی

  پپتید هورمون رشد هورمون رشد تزریقی IGF LR3-1 1000mcg / فویل Long-R3 Igtropin

  96827-07-5 Getropin، 10iu / عضله Vial Ehancement Riptropin HGH مکمل

  استروئیدهای آنابولیک تزریقی

  BU Liquid Boldenone Undecylenate، تزریق استرویید رنگ زرد برای بدن سازی

  استروئید استروئید استروئیدی استروئیدها 99٪ خلوص پروپیفانات Dromostanolone سالم

  USP Durabolin تزریقی آنابولیک استروئیدها ناندرولون استروئید دیکانات برای از دست دادن وزن

  CAS 315-37-7 USP تزریقی آنابولیک استروئیدها پودر تستوسترون استاتین Enanthate

  درخواست نقل قول

  E-Mail | نقشه سایت

  Privacy Policy چین خوب کیفیت تستوسترون استروئید آنابولیک تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 testosteroneanabolicsteroid.com. All Rights Reserved.