اتاق 4331، ساختمان 3، پارک صنعتی با تکنولوژی پیشرفته، جاده ییزیه، ولسوالی qingshan، ووهان، چین
خانه محصولاتپپتید هورمون رشد انسان

تیتروپین HGH پپتید هورمون رشد رشد قلب بدنسازی افزایش قدرت عضلانی برای مردان

تیتروپین HGH پپتید هورمون رشد رشد قلب بدنسازی افزایش قدرت عضلانی برای مردان

  • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men
  • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men
  • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men
  • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men
  • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men
 • Taitropin HGH Human Growth Hormone Peptide Legit Bodybuilding Muscle Enhancement For Men

  جزئیات محصول:

  محل منبع: هوبئی، چین
  نام تجاری: bodybiological
  گواهی: ISO9001, SGS
  شماره مدل: تیتروپین HGH

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1kit، 100iu
  قیمت: USD60/kit
  جزئیات بسته بندی: کیسه های فویل
  زمان تحویل: 3 تا 7 روز
  شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
  قابلیت ارائه: 500 کیلوگرم در ماه
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  واژه هاي كليدي: تیتروپین HGH ظاهر: پودر فریز شده سفید
  حمل و نقل راه: FEDEX، TNT، DHL، UPS، HK EMS شرایط پرداخت: پول گرم، اتحادیه غربی، انتقال بانکی
  کشورهاي: 1kit خلوص: 99.89٪
  سیاست: مجدد خط مشی زمان تحویل: ظرف 24 ساعت پس از پرداخت
  مشخصات: 10iu / vial 10vials / kit 100iu / kit تابع: عضله بزرگ، از دست دادن وزن، ضد پیری

  Legit افزایش دهنده عضلات بدن سازی Taitropin HGH پپتید هورمون رشد انسان برای مردان

  اطلاعات اولیه:

  ما می توانیم به شما بگوئیم: 1. بهترین کیفیت در مورد نیاز 2. قیمت رقابتی در بازار چین 3. پشتیبانی فنی بالغ 4. پشتیبانی حرفه ای لجستیک اسکایپ: xinrunkangyi یا xqy89 در چشم انداز dot com آن حاوی اسید آمینه ضروری است که عرضه انرژی؛ بهبود عملکرد بدن در طی و بعد از تمرین. این با نیازهای انرژی افزوده شده در طول تمرینات ورزشی فیزیکی و سنگین مطابقت دارد. این حاوی آمینو اسیدها است که می تواند انرژی بدن را افزایش دهد، به این ترتیب پتانسیل عرضه انرژی بدن را افزایش می دهد و بهره وری بیشتر ورزش را افزایش می دهد. این همچنین حاوی اسید آمینه ضروری است که بدن بعد از تمرین نیاز به بهبود recovery.hgh.standards سریع، شرکت دارای جزئیات بیشتر OEM محصول لطفا با اسکایپ، xinrunkangyi elaborate.Plus تماس بگیرید، می تواند محصولات متابولیکی بدن را پس از تمرینات شدید حذف، بهبود بهبود سریع از بدن، عضلات و روح این برای افزایش عملکرد بدن بسیار مفید است. نوشیدنی مقدار pH 7.4، کمی اساسی است؛ برای تنظیم اسیدی تولید شده در تمرین بسیار مفید است. بنابراین می تواند بدن را بهبود بخشد؛ بهبود ایمنی بدن. HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HYGETROPIN HGH 10U / ، 10 ویل / کیت KIGTROPIN HGH 10iu / ویلیال، 10 ویل / کیت TAITROPINHGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت GETROPINHGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت IGTROPINHGH 0.1mg / ویال، 10Vial / کیت IGF-1 HGH 0.1mg / ویال، 10Vial / کیت IGF-1 HGH 1mg / vial، 10vial / kit IGF-1lr3HGH 0.1mg / vial، 10vial / kit IGF-1lr3HGH 1mg / vial، 10 ویل / کیت آبی TOP HGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت RED TOP HGH 10iu / vial، 10vial / کیت YELLOW TOP HGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت Green TOP HGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت HGH 10iu / ویال، 10 ویل / کیت HCG: 5000IU / ویال، 10 ویل / کیت HMG: 0.1mg، 1mg، 2mg / vial، 10 میلیولت / کیت MGF: 1 میلی گرم، 2 میلی گرم / ویل، 10 میلی لیتر / کیت PEGMGF: 1 میلی گرم، 2 میلی گرم / ویل، 10 ویل / کیت GHRP-2/6 1 میلی گرم، 2 میلی گرم / ویل، 10 ویل / کیت cjc-1295 (بدون DAC) 1mg، 2mg، 5mg / vial، 10vials / kit cjc-1295 (DAC) 1mg، 2mg، 5mg / vial، 10vials / kit با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر محصولات و requriement، کیفیت مشتریان ما به عقب دلیل، همیشه بهبود پیدا کن.

  whatsapp: +8613429837396

  اثرات HGH:

  هورمون رشد انسان را می توان در دوزهای بزرگتر تزریق کرد تا باعث کاهش وزن و افزایش اندازه عضلات شود در حالی که یک دوز کوچک برای بهبود کلی، سلامتی و فرآیند ضد پیری استفاده می شود. در حال حاضر لیستی از مزایای استفاده از درمان HGH در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان وجود دارد مانند:

  1. افزایش قدرت عضلانی


  هورمون رشد انسان برای بهبود ظرفیت فیزیکی افراد از طریق تحریک کلاژن سنتز در عضلات اسکلتی و تاندون ها، افزایش قدرت عضلات و بهبود عملکرد ورزش به عنوان یک نتیجه شناخته شده است.

  در مجله بین المللی غدد درونریز، یک مطالعه با 14 مرد سالم در سن 50 تا 70 سال به دو گروه تقسیم شدند. هفت نفر تحت درمان هورمون رشد با هفت گروه دارونما قرار گرفتند و پس از شش ماه دوباره ارزیابی شدند. پس از شش ماه، افزایش قابل توجهی در عضلات پاسخگو مطبوعات در گروه هورمون رشد وجود دارد.

  به طور کلی، این مطالعه پس از رشد هورمون رشد انسان در مردان سالم سبب افزایش قدرت عضلانی در بدن پایین تر شد. در بزرگسالان مبتلا به کمبود HGH، شرکت کنندگان که تحت درمان طولانی مدت HGH قرار گرفتند، عادت عضلات را افزایش دادند، ظرفیت ورزش افزایش یافته و تنظیم ترموستات و ترکیب بدن افزایش پیدا کرد. (2)

  2. بهتر شفا دادن شکستگی


  تعدادی از عوامل رشد محلی و هورمون ها مسئول تنظیم سوخت و ساز مواد معدنی و استخوانی و همچنین بهبود شكست هستند. نشان داده شده است که اداره هورمون رشد انسان به سرعت بخشیدن به استخوان را بهبود می بخشد، و آن را یک بخش کلیدی از بهبود استخوان می داند. اعمال عوامل رشد مانند IGF-1 به تحریک متابولیسم استخوان کمک می کند.

  در مطالعه ای که در مجله BONE منتشر شد، هورمون رشد به طور سیستمیک به صورت تزریقی تحت تزریق زیر پوستی به رت های اختصاصی گونه های نوترکیبی اعمال شد و با گروه پلاسبو مقایسه شد. در نتیجه، استفاده از فاکتور رشد محلی اثرات قویتری بر روی شكستگی شكم نسبت به تزریق هورمون رشد سیستمیک انسانی داشت. این مشاهدات نشان می دهد که استفاده موضعی از هورمون رشد باعث بهبود قابل ملاحظه شكستگی ناشی از عوارض سیستماتیک می شود. (3)

  هورمون رشد انسان نقش مهمی در بهبود سایش و اشک و ادرار دارد. محققان اثرات سودمند HGH را در بهبود زخم و زخم ها به طور قابل توجهی گزارش کرده اند. یک مطالعه تصادفی، کنترل شده، دو سو کور برای شش ماه درمان HGH یا پلاسبو در 28 سالمند سالمند مبتلا به IGF-1 پلاسمای پایینی در دانشگاه پزشکی کالیفرنیا انجام شد. به عنوان یک نتیجه، مردان سالمند سالم که هورمون رشد را تأمین می کردند، در طول فرایند زخم بهبود کلاژن را افزایش دادند و به روند بهبودی کمک می کردند. (4)

  3. افزایش وزن کاهش وزن


  افراد چاق واکنش محدودی به انتشار محرک رشد هورمون دارند و پس از کاهش موفق وزن، پاسخگویی هورمون رشد میتواند جزئی یا کامل باشد. هورمون رشد باعث افزایش لیپولیز، تجزیه چربیها و هیدرولیز تری گلیسیرید ها به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد میشود و ترشح هورمون رشد انسان منجر به از دست دادن اثر لیپولیتیک می شود.

  محدودیت های غذایی و اثرات درمان هورمون رشد بر فعالیت های آنابولیک و لیپولیتیک و همچنین تغییرات در ترشحات هورمون رشد و انسولین در تحقیق منتشر شده در تحقیقات هورمون بررسی شده است. بیست و چهار نفر از افراد چاق مبتلا به رژیم غذایی غرق شده و تحت درمان با هورمون رشد نوترکیب انسانی یا پلاسبو در یک مطالعه 12 ساعته دوسوکور قرار گرفتند. در نتیجه، درمان هورمون رشد باعث افزایش 1.6 درصدی در کاهش وزن شد، با بیشترین ضرر چربی احشایی نسبت به پلاسبو.

  در گروه پلاسبو، جرم بدن لاغر از بین رفت، در حالیکه در گروه هورمون رشد، توده لاغر بدن به دست آمد. این مطالعه نشان می دهد که در شرکت کنندگان چاق که رژیم محدود کننده کالری مصرف می کنند، هورمون رشد باعث کاهش میزان چربی بدن و ترشح هورمون رشد می شود. بنابراین، هورمون رشد انسان می تواند به نقش درمانی کمک کند تا به چاقی افراد کاهش وزن بدهد. (5)

  4. استخوان قوی تر


  غده هیپوفیز تحریک آزادی هورمون رشد است و برای تنظیم رشد استخوان، به ویژه در دوران بلوغ ضروری است. هورمون رشد باعث تولید IGF-1 می شود که در کبد تولید می شود و در خون منتشر می شود. با افزایش سن، هورمون رشد انسان کاهش می یابد و ممکن است باعث شود افراد مسن که قادر به تشکیل و جایگزینی استخوان نیستند به سرعت در حال رشد باشند. دوز IGF-1 / هورمون رشد باعث تحریک استخوان سازی و استخوان سازی سلول ها می شود و منجر به افزایش توده استخوان می شود. (6)

  5. کاهش خطر بیماری قلبی عروقی


  بزرگسالانی که کمبود هورمون رشد دارند خطر بالقوه ای برای بیماری های قلبی عروقی دارند که منجر به کاهش امید به زندگی می شود. در سوئد 104 بیمار مبتلا به کمبود هورمون رشد برای ریسک بیماری قلبی عروقی مورد مطالعه قرار گرفتند. این بیماران توده بدنی بالا و غلظت تری گلیسرید را نسبت به گروه کنترل داشتند. این نتایج نشان می دهد که متابولیسم لیپوپروتئین با کمبود هورمون رشد روبه رو است و خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی را افزایش می دهد.

  پپتیدهای ما:

  نام محصولات مشخصات
  1 MGF 2 میلی گرم / ویل
  2 PEG MGF 2 میلی گرم / ویل
  3 CJC-1295 با DAC 2 میلی گرم / ویل
  4 CJC-1295 بدون DAC 2 میلی گرم / ویل
  5 PT-141 10 میلی گرم / ویل
  6 MT-1 10 میلی گرم / ویل
  7 MT-2 10 میلی گرم / ویل
  8 GHRP-2 5 میلی گرم / ویل
  9 GHRP-2 10 میلی گرم / ویل
  10 GHRP-6 5 میلی گرم / ویل
  11 GHRP-6 10 میلی گرم / ویل
  12 Ipamorelin 2 میلی گرم / ویل
  13 هگزاللین 2 میلی گرم / ویل
  14 Sermorelin 2 میلی گرم / ویل
  15 اکسي توسين 2 میلی گرم / ویل
  16 TB500 2 میلی گرم / ویل
  17 Pentadecapeptide BPC 157 2 میلی گرم / ویل
  18 HGH 176-191 2 میلی گرم / ویل
  19 Triptorelin 2 میلی گرم / ویل
  20 تامورلین 2 میلی گرم / ویل
  21 گونادورلین 2 میلی گرم / ویل
  22 گونادورلین 10 میلی گرم / ویل
  23 DSIP 2 میلی گرم / ویل
  24 سلکان 5 میلی گرم / ویل

  اطلاعات تماس
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  تماس با شخص: Penny

  تلفن: +8613429837396

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات
  تستوسترون استروئید آنابولیک

  تستوسترون تستوسترون تستوسترون آنابولیک 1255-49-8 تستوسترون فینیل پروپینات

  62-90-8 تستوسترون سالم استروئید استروئید ساخت عضله تستوسترون پروپیونات

  تستوسترون عضلانی، سستونون 250 پودر، تستوسترون، کاهش وزن آنابولیک

  تستوسترون طبیعت آنابولیک استروئید پودر دیانابول برای کاهش وزن

  پپتید هورمون رشد انسان

  HCG پپتید هورمون رشد انسان 15 دقیقه سریع تست بارداری 5000iu / فنجان

  پودر انموم سفید سفید فوری، 96827-07-5 پپتیدهای ساخت عضلانی

  پپتید هورمون رشد هورمون رشد تزریقی IGF LR3-1 1000mcg / فویل Long-R3 Igtropin

  96827-07-5 Getropin، 10iu / عضله Vial Ehancement Riptropin HGH مکمل

  استروئیدهای آنابولیک تزریقی

  BU Liquid Boldenone Undecylenate، تزریق استرویید رنگ زرد برای بدن سازی

  استروئید استروئید استروئیدی استروئیدها 99٪ خلوص پروپیفانات Dromostanolone سالم

  USP Durabolin تزریقی آنابولیک استروئیدها ناندرولون استروئید دیکانات برای از دست دادن وزن

  CAS 315-37-7 USP تزریقی آنابولیک استروئیدها پودر تستوسترون استاتین Enanthate

  درخواست نقل قول

  E-Mail | نقشه سایت

  Privacy Policy چین خوب کیفیت تستوسترون استروئید آنابولیک تامین کننده. © 2017 - 2020 testosteroneanabolicsteroid.com. All Rights Reserved.